українською... російською... англійською...
Новини  » Віртуальна аерокосмічна школа

КОМАНДА НЦАОМ ім.О.М.МАКАРОВА

ВЗЯЛА УЧАСТЬ У РОБОТІ ОЧНОЇ ВІРТУАЛЬНОЇ АЕРОКОСМІЧНОЇ ШКОЛИ.

 З 20 по 22 листопада 2018 року відбулися заняття в очній Віртуальній аерокосмічній школі на базі ДОЦНТТ та ІТУМ. Команда НЦАОМ ім.О.М.Макарова у складі 4-х учнів: Голуб Данило, Кепп Максим, Погорілий Владислав і Фофанов Данило взяла активну участь у цьому заході.

У перший день роботи Віртуальної аерокосмічної школи, для дітей були організовани лекції з астрономії та психології на базі ДОЦНТТ та ІТУМ.

21 листопада школярі відвідали з екскурсією завод «Інтерпайп», подивилися повнокупольну програму Дніпровського Планетарію. Потім діти побували в ДНУ імені Олеся Гончара, де викладачі фізтеху розповіли про спеціальності, які можна одержати навчаючись на факультеті. Також, учні аерокосмічної школи відвідали музей двигунів ФТФ, ознайомилися з роботою 3D принтера, поспілкувалися з роботом Nео в Інжинирінговій школі, побачили дипломні проекти по створенню верстатів ЧПУ.

В останній день роботи очної Віртуальної аерокосмічної школи хлопці та дівчата відвідали Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім.Олеся Гончара та НЦАОМ ім.О.М.Макарова. В Аеросмічному центрі у школярів також була насичена програма. Це лекція к.і.н. Ірини Володимирівни Федоренко про розвиток ракетно-космічної галузі, розповідь провідного фахівця НЦАОМ ім.О.М.Макарова Вікентія Павловича Волкова про герметичність та екскурсія до Навчально-виставкового комплексу НЦАОМ ім.О.М.Макарова.