українською... російською... англійською...
Новини  » Підбито підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу «Літературний Всесвіт».

Ця публікація на інших мовах:

 російською...

Підбито підсумки ІІ Всеукраїнського конкурсу школярів «Літературний Всесвіт». До Оргкомітету було надіслано понад 100 робіт з таких областей України як: Житомирська, Запорізька, Черкаська, Дніпропетровська.

Велике спасибі всім учасникам конкурсу, керівникам проектів, викладачам!

Роботи оцінювалися в 3-х номінаціях:

    -         «Нова космічна казка»
-         «Вірш»
-         «Есе»

у 2-х вікових категоріях:

    -        молодша
-        старша.

Більшість робіт відповідають тематиці конкурсу, цікаві за змістом, з оригінальними ідеями. Оцінки знижувалися за плагіат, за невідповідність умовам оформлення роботи, за неповне розкриття теми, за граматичні помилки.

Дорогі учасники! Оргкомітет конкурсу «Літературний Всесвіт» готує до публікації віртуальний збірник Ваших робіт.

Номінація «Нова космічна казка», молодша група.

    Диплом І ступеня
Самарець Олександр, м. Кам'янське
Щербатюк Роман, м.Житомир
   Диплом ІІ ступеня
Плескач Максим, м.Дніпро
Головінов Микола, Запорізька обл.
   Диплом ІІІ ступеня
Жукович Ганна, Шевченко Юлія, м.Дніпро
Гафт Даніела, м.Дніпро

Номінація «Нова космічна казка», старша група.

Диплом І ступеня
Вавілова Ганна, Запорізька обл.
Романюк Ілля, Черкаська обл
.
   Диплом ІІ ступеня
Скоринова Анна, Запорізька обл.
Завгородня Даріко, м.Дніпро
Шестак Валерія, Кубишко Яна, м
.Дніпро
   Диплом ІІІ ступеня
Козаревський Тимур, м.Дніпро
Поленякіна Анна, Черкаська обл.
Іванов Віктор, Запорізька обл.
Крижанівська Альона, Мошенська Валентина, м.Звенігород
Кім Юлія, м.Дніпро

Номінація «Есе».

Диплом І ступеня
Іванов Андрій, м.Дніпро
Пилипенко Валерія, м
.Дніпро
   Диплом ІІ ступеня
Москалькова Валерія, м. Кам'янське
   Диплом ІІІ ступеня
Неклеса Карина, м.Дніпро

Номінація «Вірш», молодша група.

Диплом І ступеня
Прусенко Артем, Запорізька обл.
   Диплом ІІ ступеня
Чупак Дарина, Черкаська обл.
Салатенко Вікторія, Дніпропетровська обл.
   Диплом ІІІ ступеня
Гювелян Артем, Запорізька обл.

Номінація «Вірш», старша група.

  Диплом І ступеня
Чепель Денис, Запорізька обл.
  Диплом ІІ ступеня
Доброштан Тетяна, Черкаська обл.
Танцюра Христина, м
.Дніпро
  Диплом ІІІ ступеня
Радченко Дарина, Дніпропетровська обл.
Біленко Кристина, м. Кам'янське

ЛАУРЕАТИ КОНКУРСУ «ЛІТЕРАТУРНИЙ ВСЕСВІТ»:

     Безугла Ольга, м.Дніпро
     Бєлова Злата, м.Дніпро
     Бруаленко Марія, м.Дніпро
     Василівецький Руслан, Новогребельська ЗОШ І-ІІІ ст.
     Герасименко Наталія, м.Дніпро
     Гінтер Вікторія, м.Дніпро
     Гончарова Карина, м. Кам'янське
     Горицька Вероніка, Черкаська обл.
     Долгова Злата, м.Дніпро
     Душейко Катерина, Черкаська обл.
     Душина Катерина, м.Дніпро
     Єфімова Крістіна, Запорізька обл.
     Жиранда Анна, Черкаська обл.
     Золотухіна Ганна, м.Дніпро
     Катренко Захар, м.Дніпро
     Клокол Олексій, м.Дніпро
     Кобозєва Марина, Запорізька обл.
     Коваленко Клим, м.Дніпро
     Коваль Вікторія, Черкаська обл.
     Комарин Юлія, Дніпропетровська обл.
     Кононов Микита, м.Дніпро
     Коркодим Ілона, м.Кам'янське
     Корнійчук Анна, Запорізька обл.
     Костенко Ярослава, Черкаська обл.
     Красовицька Уляна, м.Дніпро
     Крикун Даря, м.Дніпро
     Кулик Ярослав, м.Дніпро
     Кушнір Ігор, Черкаська обл.
     Кшевецька Вікторія, м.Дніпро
     Ларіонов Микита, Запорізька обл.
     Левченко Леся, Черкаська обл.
     Лисак Дарія, Черкаська обл.
     Лисиця Данило, м.Дніпро
     Маринич Данило, м.Дніпро
     Мар'ян Ілля, Мокрокалигірська СШ
     Медведєва Алина, м.Дніпро
     Нікітіна Анастасія, м.Дніпро
     Олексієнко Роман, Черкаська обл.
     Олійник Данило, м.Дніпро
     Орлова Влада, м.Дніпро
     Осипчук Анастасія, Коростишівська гуманітарна гімназія №5 ім.Т.Г.Шевченка
     Панова Анастасія, м.Дніпро
     Перегудов Андрій, м.Запоріжжя
     Підлепян Денис, м.Дніпро
     Писаренко Юлія, Черкаська обл.
     Подорожко Поліна, м. Кам'янське
     Пономарьова Марина, Запорізька обл.
     Попадюк Катерина, м. Кам'янське
     Рябко Юлія, м.Дніпро
     Сагань Софія, Запорізька обл.
     Сикарьова Катерина, м.Дніпро
     Стоколюк Лев, м. Кам'янське
     Талакіна Анастасія, Черкаська обл.
     Хоха Альона, Новогребельська ЗОШ І-ІІІ ст.
     Хоха Оксана, Новогребельська ЗОШ І-ІІІ ст.
     Цілінко Анастасія, Запорізька обл.
     Чечельницька Вікторія, м.Кам'янське                                                                                      Шарінова Рена, м.Дніпро
     Шевченко Карина, м. Кам'янське
     Шульгін Ілля, м.Дніпро
     Яковенко Ілля, м.Дніпро

Ця публікація на інших мовах:

 російською...