українською... російською... англійською...
Головна  » Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім.О.М.Макарова

Ця публікація на інших мовах:

 англійською...  російською...

 План заходiв на 2016

Дорогі друзі!

Генеральний директор НЦАОМ В.В.ХуторнийІсторично склалося, що Україна - одна з наймогутніших держав у галузі авіації й космонавтики. Маючи чималий спадок талановитих учених і конструкторів, наша країна зробила свій внесок у розвиток і становлення світової космонавтики, і сьогодні бере активну участь у програмах "мирного космосу".

Національний центр аерокосмічної освіти молоді імені О.М.Макарова, продовжуючи естафету освоєння космосу, натхненно працює в сфері виховання, оновлення й мотивації молодого покоління вчених. Це покоління виростає з юних мрійників, які сьогодні малюють крейдою фантастичні літальні апарати, а завтра будуватимуть міжпланетні кораблі й впроваджуватимуть неймовірні технології в різних сферах економіки й виробництва. Кожний з них прагне до здійснення загальної мрії на благо усього людства.

Генеральний директор НЦАОМ ім.О.М.Макарова
В.В.Хуторний


Національний центр аерокосмічної освіти молоді України  було створено Указом Президента України Л.Д.Кучми №410/96 від 11 червня 1996 року з ініціативи Національного космічного агентства України і Українського молодіжного аерокосмічного об'єднання "Сузір'я" та за підтримки Державного Підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод" ім. О.М. Макарова, і Державного конструкторського бюро "Південне" ім. М.К. Янгеля.

В 2006 році  Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 482-р від 11.09.2006 Центру привласнене ім'я його засновника О.М. Макарова.

 


 

Ця публікація на інших мовах:

 англійською...  російською...