на украинском языке на русском языке на английском языке
Наукова діяльність  » Перспективні технології та матеріали

Эта публикация на других языках:

 на русском языке

Перспективні технології та матеріали при радіаційному випромінюванні.

Досягнення науково-технічного прогресу дозволило багатьом країнам світу створити штучне середовище проживання, що забезпечує максимум зручностей для проживання їх громадян.

Разом з тим, створена техносфера, що дозволила створити сучасний цивілізований спосіб життя, ховає в собі чимало загроз та небезпек.

Ці загрози дуже різноманітні за своїм характером та зачіпають багато сторін життя людини.

Для попередження про небезпеку та зниження шкідливого впливу від неї розробляються, виготовляються та широко використовуються різноманітні засоби і способи захисту.

На протязі декількох років проводилися наукові роботи з дослідження радіаційного випромінювання.

У запровадження результатів проведених досліджень брали участь вчені та інженери різних наукових, промислових і комерційних структур Дніпропетровської області (Україна).

Вчені Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М. Макарова, Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара спільно
з Національним науковим центром «Харківський фізико-технічний інститут» з гордістю представляють результати наукових досліджень – нових продуктів для засобів поводження з радіоактивними відходами, виробництво яких налагоджено Державним підприємством «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені
О. М. Макарова »(Південмаш).

Розроблена ними продукція не містить токсичних компонентів і виготовлена на основі полімерних композитів.

Продукція та технології не мають аналогів як в Україні, так і в інших країнах.

Патент

Эта публикация на других языках:

 на русском языке