на украинском языке на русском языке на английском языке
Новости  » Усі Зірки Галактики

Эта публикация на других языках:

 на украинском языке

ПРОГРАМА

міжнародного конкурсу науки, культури та фантастики

«Усі Зірки Галактики»

в рамках міжнародного багатожанрового фестивалю «ZIRKA»,

який відбудеться у період з 13 по 19 листопада 2017 року.

 

13 листопада – День Астрономії.

Планетарій.

Інтерактивні навчальні програми планетарію для школярів.

Час 09.00, 10.00, 11.00 і т.д. за Вашим вибором.

 

 

14 листопада – ДЕНЬ ОСВІТИ

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
(09.00 – 16.00 год.).

 

1.      Показ фільмів аерокосмічного спрямування (Фойє, 09.00 – 15.00 год.):

-          Фільм про НЦАОМ (10 хв.).

-          «100-річчя від Дня народження Макарова» (35 хв.).

-          «Зоряний шлях» (10 хв.),  

-          «10 років на Дніпровській орбіті» (10 хв.).

-          Фільми про Ю.О. Гагаріна, (8 хв., 5 хв., 13 хв.).

-          «Перший крок у відкритий Космос. Леонов» (8 хв.) та інші.

 

  1. Екскурсії до навчально-виставкового комплексу та відкритого майданчику НЦАОМ (10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00).

Групи до 30 чол.:

-          Дошкільнята – 30 хв.

-          Молодша група школи – 30-45 хв.

-          Середня група школи – 45-50 хв.

-          Старша група школи – до 1,5 годин

-          Дорослі – від 1,5 до 2-х годин.

 

3.      Лекції (аудиторія НЦАОМ № 29)

Шевцов Василь Юхимович «Таємниці та загадки Всесвіту» / «Історія ракетно-космічної техніки» (3 лекції по 30-40 хв., ауд. № 29)

 

15 листопада – ДЕНЬ НАУКИ.

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова
(12.00 – 16.00 год.).

 

1.      Екскурсії до навчально-виставкового комплексу та відкритого майданчику НЦАОМ (12.00, 13.00, 14.00)

-          Дошкільнята 30 хв. до 30 чол.

-          Молодша група школи 30-45 хв.

-          Середня група школи 45-50 хв.

-          Старша група школи до 1,5 годин

-          Дорослі від 1,5 до 2-х годин.

 

2.      Майстер-класи з фізики, хімії, математики.

 

3.      Виставка робототехніки.

 

4.      Лекції про перспективи роботи для наукових фахівців та інше (аудиторія НЦАОМ № 29)

 

14.00   НЦАОМ, Бондаренко Сергій Григорович, «Ракетно-космічне моделювання» (30-40 хв.)  

 

 

 

4.      Інсталяції:

-          Коледж ракетно-космічного машинобудування (інсталяція): моделі ракет, робот шпигун, майстер-клас по повітряним зміям, профорієнтаційна співбесіда.

-          ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»: моделі ракет, лекції.

-          Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова: наглядово-презентаційні та виставкові матеріали, моделі ракетно-космічної техніки.

 

 

16 листопада ДЕНЬ ТАЛАНТІВ. КЛАСИКА

Коледж культури та мистецтв. Конкурс: академічний вокал, виступ інструменталістів всіх жанрів.

 

 

 

17 листопада ДЕНЬ ОСВІТИ, НАУКИ І КУЛЬТУРИ. ДЕНЬ ТАЛАНТІВ. ЕСТРАДА

Український державний хіміко-технологічний університет.

Фойє та спеціальні аудиторії:

 

УДХТУ

-          яскраве хімічне шоу від УДХТУ з коментарями, поясненнями та вікториною
(300 школярів);

-          презентація популярних спеціальностей УДХТУ з демонстрацією;

-          майстер-класи з хімічної технології;

-          виготовлення косметичних засобів;

-          нанесення срібного покриття на монети з мідних сплавів;

-          хімічне джерело току – елемент Даніеля-Якобі;

-          виготовлення та художнє декорування виробів з гіпсових в’яжучих матеріалів;

-          визначення якості продуктів харчування за упаковкою та інше.

 

Інсталяції:

-          ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»: моделі ракет, майстер-класи та інтерактивні лекції.

-          Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова: наглядово-презентаційні та виставкові матеріали, моделі ракетно-космічної техніки та інтерактивні лекції.

-          Коледж ракетно-космічного машинобудування (інсталяція): моделі ракет, робот шпигун, майстер-клас по повітряним зміям, профорієнтаційна співбесіда.

-          Обласний центр зайнятості: профорієнтаційне тестування.

 

А також:

-          Виставка робототехніки

-          3D-прінтер

-          Майстер-класи з фізики, хімії, математики

-          Виступи вокалістів (народний та естрадний вокал), циркових і театральних колективів, театрів мод та інших напрямків.

 

18 - 19 листопада

ДЕНЬ ТАЛАНТІВ. ХОРЕОГРАФІЯ.

ДЕНЬ ОСВІТИ, НАУКИ, ФАНТАСТИКИ І КУЛЬТУРИ. ГАЛА КОНЦЕРТ.

Український державний хіміко-технологічний університет.

 

Інсталяції:

-          ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля»: моделі ракет, майстер-класи та інтерактивні лекції.

-          Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова: наглядово-презентаційні та виставкові матеріали, моделі ракетно-космічної техніки та інтерактивні лекції.

-          Коледж ракетно-космічного машинобудування (інсталяція): моделі ракет, робот шпигун, майстер-клас по повітряним зміям, профорієнтаційна співбесіда.

-          Обласний центр зайнятості: профорієнтаційне тестування.

 

А також:

 

- Конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

- Фестиваль дитячого кіно

- Космічна шоу-програма

- Фінал конкурсу талантів. Нагородження учасників.

 

 

19 листопада – ДЕНЬ ОСВІТИ, НАУКИ, ФАНТАСТИКИ І КУЛЬТУРИ. КІНОФЕСТИВАЛЬ.

 

Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова

(зал, навчально-виставковий комплекс)

 

1.      Екскурсії по навчально-виставковому комплексу та відкритому майданчику НЦАОМ (10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00)

-          Дошкільнята 30 хв. до 30 чол.

-          Молодша група школи 30-45 хв.

-          Середня група школи 45-50 хв.

-          Старша група школи до 1,5 годин

-          Дорослі від 1,5 до 2-х годин.

 

 

2.      Міжнародний кінофестиваль «Байки» (очікується близько 500 учасників)

(Зал з 10.00 до 14.00).

 

Эта публикация на других языках:

 на украинском языке