на украинском языке на русском языке на английском языке
Новости  » Літературний Всесвіт.Первый сборник конкурсных работ

Эта публикация на других языках:

 на украинском языке

Внимание!

  На книжной полке в нашей библиотеке появился первый сборник творческих работ
  участников конкурса "Літературний Всесвіт " - "Нова космічна казка".
  Вы сможете  прочитать книгу в нашей библиотеке
   
http://www.unaec.dp.ua/education/library.htm

 

 

  

  А еще вышел в свет первый поэтический сборник   "Літературний Всесвіт "- "Збірка віршів".
  Вы сможете  найти его  в Нашей библиотеке
  по ссылке http://www.unaec.dp.ua/education/library.htm

 

 

  Некоторые работы не  вошли в сборник, но мы не можем лишить вас удовольствия прочитать
  эти замечательные стихотворения

 

Участники конкурса "Літературний Всесвіт"
в номинации "Ессе" высказали свое мнение
по  различным вопросам: 

 Як ви бачите вирішення проблеми земного життя на інших планетах.

Душина Катерина

Сейчас на нашей планете существует множество глобальных проблем. Все они появились из-за халатного отношения к планете. Самые главные проблемы человечества -  это отсутствие чистой пресной воды, а также загрязнение окружающей среды и парниковый эффект. Одним из решений может быть безотходное производство, оно сократит выбросы вредных веществ и загрязнения. (Читать полностью )

Крикун Дар’я

Как нам уже несколько лет подряд обещает правительство, человечество может полететь в космос. Точнее даже переселиться на Марс. Но какова будет жизнь там?  Во-первых, лишь перевозка ста жителей планеты займет около десяти лет, что уж говорить о всей планете Земля. Потом, когда (если) все земляне окажутся на Марсе, возникнут проблемы с пребыванием на этой планете. Сначала всем придется обзавестись очень теплой одеждой (для ночи) и очень легкой одеждой (для жаркого дня), так как там происходят ужасно сильные перепады температуры. Также, возникнут проблемы с добыванием полезных ископаемых для создания инструментов, оружия и техники.

Сикарьова Катерина

Перш ніж вирішувати проблеми земного життя на інших планетах, потрібно задатись іншими питаннями. А саме що таке життя? С точки зору науки-це явище, що є сукупністю фундаментальних загально біологічних ознак (метаболізму, гомеостазу, росту, розвитку, розмноження і саме головне на мій погляд еволюції.) Іншими словами: життя - це високоорганізований стан речовини, здатний до самовідтворення за допомогою кодованих молекул і до обміну з навколишнім середовищем речовиною, енергією та інформацією. Життя на Землі ґрунтується на сполуках вуглецю, розчинником для яких слугує вода. (Читать полностью)

Іванов Андрій

Восени цього року  я, як завжди , разом з батьками за вечерею дивився новини. І ось, в програмі ТСН  за 30 вересня 2016 року я почув раптом таку новину: «Знайдена планета, придатна до життя» ! Я поцікавився  і виявилося, що американські астрономи найшли за межами Сонячної системи планету, на якій може бути вода, атмосфера та прийнятна гравітація.

Мене дуже цікавлять такі питання. І не випадково я навчаюся в Національному Центрі Аерокосмічної Освіти молоді ім.О.М.Макарова , де дуже цікаво розповідають і навчають мислити мої викладачі астрономії, фізики та екології космосу. Я навчаюся в аерокосмічній школі, де познайомився з товаришами-однодумцями. На наших заняттях ми неодноразово обговорювали питання вирішення проблем земного життя на інших планетах. Зокрема на Марсі. (Читать полностью)

Неклеса Карина

Неосяжні глибини космічного простору пов'язують між собою глибоке і безмежне таїнство, яке має схожість хіба що з розумом людським, вибудовуючи системну тунель з планет і зірок, комет і зоряного пилу, тягнучи за собою людську допитливість. Рано чи пізно в світі воїн і хвороб відбудеться науковий "бум" і Людина зможе відправитися на пошуки нового, непознанного і таємничого. Коли-небудь вища ланка харчового ланцюга усвідоме, що не єдина в цьому безмірному і нескінченому Всесвіту. У цей момент рід людський судорожно шукаючи варіанти виходу створить "дещо", що зможе їм відкрити завісу з дрібних твердих частинок у міжпланетному і міжзоряному просторі. Тоді неохватна галактика відчинить браму перед таємними загадками. (Читать)

Шульгін Ілля

Я вважаю, що життя на інших планетах неможливе. Я так вважаю тому, що задуматись про те що люди змогли прожити більше мільйона років і все ще існувати, це дуже цікаво. Кожен день бачити як змінюється людська раса як прогресує життя на планеті Земля, і не тільки, ця думка зводить з ума. Навіть якщо уявити як формувалась наша галактика, життя у всьому світі і скільки зайняло часу щоби з’явились люди і еволюціонували до цього рівню, це дуже глибока думка. Тому мені і важко уявити життя окрім нас людей, хоча на планеті Земле також є дивні аномальні, паранормальні активи, у яких можливо можуть брати участь інопланетяни. І так, я не повірю в існування інопланетян і життя окрім людей, поки не побачу їх своїми очами. Якщо так і буде, я поділюся на уроці «Історія РКТ»

Кулик  Ярослав

Как кажется мне - жизнь на других планетах возможна. Не на  всех конечно, жизнь возможна Марсе , и на других планетах нашей галактики . Ученые активно проводят ряд исследований : запускают спутники на орбиту , пускают разных роботов и машин на Марс , чтобы изучить поверхность и погоду на Марсе. Ученые нашего времени пытаются понять , каким образом можно жить на других планетах . В будущем мы сможем жить там , но если ученые найдут способ жизни там .  Эта идея с перелетами на разные планеты не всегда правильна , ведь есть планеты до которых мы не долетим , ведь для этого понадобиться много миллионов световых лет . Каждый видит решение этой проблемы по свойму и по разному. В будущем может быть эта проблема решится и мы переедем на другую планету , пригодную для жизни нам людям.

 По пути покорения галактик.

 

Пилипенко Валерия

Как часто в минуты душевного подъёма, радости, счастья тебе кажется, что ты летишь. Ощущение полёта, стремление к полёту жило в человечестве издавна. Достаточно вспомнить легенду об Икаре. Пусть его дерзость была покарана, а он сам низвергнут на землю, но он летал. Состояние стремления к полёту пронизывает и фольклор, и литературу. Именно они подготавливали почву к дерзновенным шагам человечества в космос.

Знаменитое гагаринское «Поехали!» -- это первый аккорд великого гимна человеческой дерзкой вере в безграничные возможности, и, вполне возможно, в будущее покорение галактик. Я в это верю!!!(Читать полностью)

 Важность аэрокосмического образования в современном мире

 

Василівецький Руслан

Космічна освіта має займати провідне місце у сучасному світі. Люди все більше почали освоювати космос, найбільша компанія, яка веде найкращі у світі космічні відкриття є Nasa, вони забезпечують навчання здібних студентів у найкращих університетах світу. Після закінчення навчання вони беруть нових працівників у свій штат - це є  хорошим прикладом того, як має відбуватися у всіх країнах світу. Здебільшого, на жаль, студенти які закінчили університети зв*язані із космічними спеціальностями залишаються безробітними, через це більшість абітурієнтів обирають перспективніщі спеціальності. Захід має кращі компанії, які займаються роботою у сфері космосу, тому студенти цих країн мають перпективніше майбутнє ніж у Європі та Азії, на жаль. 

Україна займає не останнє місце у світі по-виробництву космічних пристроїв деталей та інших виробів, але більшість з них відправляють за кордон, тому наша країна менш розвинута у космічній освіті. Найкращі кадри вилітають за кордон щоб мати розвиток. Тому Україна менш розвинута у космічній освіті.

Лисиця Данило

 На мою думку що навчання в аерокосмічної освіти в сучасному світі потрібна для того, що дуже скоро почнеться космічна гонка за колонізацію планет. І тому будуть необхідні освічені люди які будуть займатися у галузі космічної вивчення та колонізації планет, а також потрібні ті люди які будуть навчати людей в галузі космонавти і будувати необхідний заклади. Наприклад, я навчаюсь в одному з таких закладів, який називається НАЦІОНАЛЬНИЙ ЦЕНТР АЕРОКОСМІЧНОЇ ОСВІТИ МОЛОДІ ім. О.М.Макарова. І тому я для себе вирішив те, що аерокосмічна академія дає для мене знання які будуть розвивати мене в космічну сферу, і якщо вам в космічну сферу не цікаво то я вам скажу що центр дає базові знання по всім предметам и для мене космос став не чорною плямою де є якісь планети чи астероїди, а дало ті закони природи і космосу нові відкриття та закони,фантазію і дружбу. І тому я кажу вам що ці заклади підготовляють більшість людей які потрібні для вивчення  колонізації або вивчення всесвіту .

По-перше будуть необхідні кваліфікований інженери які правильно і із точністю будуть будувати не тільки ракети, а і об’єкти космічних колоній. По-друге будуть необхідні біологи які будуть займатися вивченням нових живих організмів, та виготовлення їжі для колоністів. По-третє будуть дуже важливо  технічний персонал і дякуючи центру Аерокосмічної кадри які виходять вони будуть дружелюбними и гармонічними і тому об’єктів і тому будинки будуть більш гармонічні і похожі на більш на земні і тому ці будинки  будуть як перший основний фундамент для архітектурного стилю. По-четверте будуть необхідні медичний персонал який теж буде розробляти нові препарати, виліковувати різні види захворювання і тому ці лікарі будуть як нова муза для письменника і рятувальниками в сфері благополуччя і здоровя людей і на землі і на других планетах. І на остаток, будуть необхідні вчені які будуть вивчати нові технології і розвивати їх.

В нашому Центрі безкоштовно можете получити ті знання які будуть не тільки необхідними в космічній галузі а і для того,  щоб із кожного з вас вийшли талановиті люди,  які насичали і розвивали і тому ми вас чекаємо з нетерпінням. Ваш улюблений центр Аерокосмічної Освіти Молоді ім. О. М.Макарова до нових зустрічав  в нашому Центрі.   

Особистість в історії освоєння космосу

Москалькова Валерія

Людина практично не може уявити дійсних розмірів Всесвіту. Ми не тільки не знаємо, який він великий, нам навіть важко уявити його межі. Але усі ми знаємо, що живемо на прекрасній планеті Земля, яка входить до Сонячної системи. А Сонячна система у свою чергу, є невеликою частиною іншої великої системи – Галактика. Крім Галактики у Всесвіті існує Чумацький Шлях – це ще одна галактика у якій і знаходиться наша Сонячна система. До нашого часу й досі ніхто не може відповісти на одне важливе питання: наскільки великий Всесвіт? Астрономи та вчені вважають, що Всесвіт все ще розширюється. А це означає, що відстань між галактиками за декілька мільярдів років може збільшитися у два рази.Тому усе, що відбувається у нашому світі та поза його межами ми повинні цінувати, бо без нього наше існування немає жодного сенсу.(Читать ролностью)

 

 

 

 

 

 

 

 

Эта публикация на других языках:

 на украинском языке