на украинском языке на русском языке на английском языке
Проекты и конкурсы  » "Літературний всесвіт"

Эта публикация на других языках:

 на английском языке  на украинском языке

Национальный центр аэрокосмического образования молодежи им. А.М.Макарова ежегодно проводит Всеукраинский конкурс для детей и юношества “Литературный Всесвит”.

Наш проект призван находить и развивать новые таланты. Любой ребенок в возрасте от 7 до 18 лет может принять в нем участие.

Конкурс «Литературный Всесвит» имеет 3 направления:

 • Новая космическая сказка. В этой секции дети могут придумать новую космическую сказку, в которой они хотели бы побывать сами.
 • СтихиТут дети могут проявить свой поэтический талант, описав в стихотворной форме свои космические фантазии.
 • ЭссеМы предлагаем детям написать свои рассуждения  на заданные темы,  попытаться найти решение глобальных проблем человечества, высказать свое мнение.

 Для участия в Конкурсе необходимо подать заявку и конкурсную работу  в оргкомитет Конкурса по электронной почте: star.way.dp@gmail.com . (Тема письма - Литературный Всесвит). Заявки без работ не принимаются. 

Положение о конкурсе "Литературный Всесвит"

 

Образец заявки  тут 

Образец оформления  тут

Справки по телефону   (056) 713-58-64

 1. Вимоги до конкурсних робіт.
  • Робити мають бути зроблені самостійно, одним або групою учасників.
  • Кожна робота надається в електронному вигляді, файл у форматі DOC або RTF. Об`єм друкованого тексту –  до 10  сторінок. Правила оформлення текстів: шрифт основного тексту – Times New Roman, розмір шрифту основного тексту 14 пт, міжрядковий інтервал 1,5 рядка, відступ першого рядка абзаца1,25 см, вирівнювання тексту по ширині, автоматичне розставлення переносів включено, нумерація сторінок вгорі посередині, поля ліворуч – 3 см, праворуч – 1,5 см, знизу і зверху – по 2 см. (Скановані твори, або твори у вигляді Презентацій не розглядаються)
  • Приймаються роботи на українській, російській та англійській мовах.
  • У казках і віршах допускається графічне оформлення
  • Розмір есе повинен бути не більше двох друкованих аркушів.
 2. Надаючи свою роботу (роботи) для участі в Конкурсі, учасник Конкурсу:
  • Надає Організатору Конкурсу право зберігати, друкувати, копіювати, фотографувати  конкурсну роботу (роботи) та розміщати її (їх) для вільного доступу в мережі Інтернет на необмежений період часу.
  • Надає Організатору Конкурсу право публікувати надану конкурсну роботу на офіційному сайті НЦАОМ” (www.unaec.dp.ua) та на сторінках НЦАОМ в соціальних мережах.
  • Організатор Конкурсу зобов’язується зазначати ім’я автора роботи при її використанні в будь-якому вигляді.

 Інформація про проведення Конкурсу розміщується НЦАОМ на сайті (Офіційний сайт www.unaec.dp.ua) та на сторінці у соціальній мережі (facebook.com/ncaom.dnipro/).

 По всем вопросам обращаться по телефону: (056) 713-58-64  

Эта публикация на других языках:

 на английском языке  на украинском языке