на украинском языке на русском языке на английском языке
Образование  » РАСПИСАНИЕ ЗАНЯТИЙ НА 1 СЕМЕСТР 2017-2018 уч.г.

Эта публикация на других языках:

 на украинском языке

Расписание занятий на 2017-2018 уч.год

 

День недели

Время

Группа

Курс

Преподаватель

Понедельник

16.00-17.20

ШКОЛА ЮНОГО ФИЗИКА

Физика+Информатика

Соловьева Наталья Михайловна

Понедельник

17.30-19.00

КСТ-1-01

Информатика -Программирование (DELPHI)

Журба Юлия Анатольевна

Вторник

16.00 - 17.20

Кружок "Астрономии"

Астрономия

Информатика

Шилов Олег Александрович

Вахрушева Людмила Леонидовна

Вторник

17.30-19.00

КСТ-2-02

Компьютерная графика
(Photoshop)

Вахрушева Людмила Леонидовна

Среда

16.00-17.20

Группа 3

Информатика

Старосельцева Ольга Владимировна

Среда

17.30-19.00

КСТ-1-02

Программирование

Старосельцева Ольга Владимировна

Пятница

16.00 - 17.20

Кружок "Астрономии"

Астрономия

Информатика

Шилов Олег Александрович

Журба Юлия Анатольевна

 

Занятия по программе  CISCO

 

Четверг

16.30-17.50

Cs1-01

CISCO

Блат Ольга Леонидовна

Четверг

18.00-19.20

Cs1-02

CISCO

Панасенко Ксана Валентиновна

 

    

 

 

НЕДІЛЬНА АЕРОКОСМІЧНА ШКОЛА

 

9 клас

 

День

Час

Предмет

Аудиторія

Викладач

Субота

8:00 – 9:25

Прикладна інформатика

28

Вахрушева Людмила Леонідівна

9:35 – 11:00

Фізика Космосу

29

Білогуров Станіслав Олексійович

11:20 – 12:45

Основи космічного природознавства

29

Шевцов Василь Юхимович

12:55 – 14:20

Консультації з написання 

науково- дослідних робіт

29

Шевцов Василь Юхимович

 

10 клас

Субота

9:35 – 11:00

Наукові дослідження у Космосі

30

Шевцов Василь Юхимович

11:20 – 12:45

Основи ракетно-космічної техніки

30

Білогуров Станіслав Олексійович

12:55 – 14:20

Основи алгоритмізації та програмування

28

Вахрушева Людмила Леонідівна

 

11 клас

ПІДГОТОВКА до ЗНО 

Вівторок

16:05 – 17:30

Обробка інформаціі в сучасних обчислювальних системах

28

Вахрушева Людмила Леонідівна

17:40 – 19:05

Використання засобів компютерної графіки

28

Вахрушева Людмила Леонідівна

Пятниця

16:05 – 17:30

Метематика в задачах ракотно-космічної техніки

29

Давидов Володимир Іванович

17:40 – 19:05

Фізика (спец. розділи)

29

Соколовський Олександр Йосипович

 РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ЛАБОРАТОРІЇ РАКЕТНО – КОСМІЧНОГО МОДЕЛЮВАННЯ

 

Керівник        Бондаренко Сергій Григорович,  доцент ДНУ  ім Олеся Гончара, к.т.н.

 

вівторок

17-00 – 18-25

середа

17-00 – 18-25

четвер

17-00 – 18-25

 

 

Эта публикация на других языках:

 на украинском языке