на украинском языке на русском языке на английском языке
Освіта  » Аерокосмічна освіта

Эта публикация на других языках:

 на английском языке  на русском языке

Аерокосмічна освіта - це системна форма навчання та виховання дітей і молоді з метою передачі їм знань про авіацію й космонавтику, підготовка фахівців для аерокосмічної галузі, інформування населення про результати космічної діяльності в Україні.  

НЦАОМ пропонує до реалізації наступну концепцію аерокосмічної освіти, що містить у собі чотири рівні:

  • початкова аерокосмічна освіта;
  • професійна аерокосмічна освіта;
  • підвищення кваліфікації працівників аерокосмічної галузі
  • формування загальної аерокосмічної культури.

Початкова аерокосмічна освіта - всі види аерокосмічної освіти, що проводяться в дитячих дошкільних установах, загальноосвітніх школах, у позашкільних організаціях.

Другий рівень аерокосмічної освіти - професійна освіта . Вона здійснюється через систему середніх спеціальних і вищих навчальних закладів і спрямована на забезпечення фундаментальної наукової та практичної підготовки фахівців для аерокосмічної галузі країни.

Третій рівень аерокосмічної освіти - система перепідготовки фахівців і підвищення кваліфікації працівників аерокосмічної галузі України, що повинна здійснюватися на базі вищих навчальних закладів і при активній участі фахівців провідних науково-дослідних і проектних організацій аерокосмічної галузі. При цьому будуть здійснюватися перепідготовка фахівців для аерокосмічної галузі країн, що розвиваються (таких як Індія, Китай, Пакистан, Туреччината інш.).

Четвертий рівень аерокосмічної освіти  - робота з формування загальної аерокосмічної культури, поширення серед широких верств населення інформації про цілі та  завдання космічної діяльності в Україні. Головне в цій роботі - сформувати позитивне відношення громадян країни до космічної діяльності, особливо тих, які не мають прямого відношення до космонавтики.

Багаторічна робота НЦАОМ із середніми , вищими навчальними закладами та промисловістю дала можливість закласти фундамент системи безперервної аерокосмічної освіти , забезпечити підготовку висококваліфікованих інженерів і вчених для ракетно-космічної галузі України.

 

Наша адреса: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 26, НЦАОМ, кімната 31,
Навчально-методичний відділ
тел. (056)37-736-71

E-мail:  zaksh@ukr.netLyud_leon@mail.ru

 

Эта публикация на других языках:

 на английском языке  на русском языке