на украинском языке на русском языке на английском языке
Конференції  » Людина і Космос

Эта публикация на других языках:

 на английском языке  на русском языке

Офіційний сайт конференции: http://spacehuman.org/

Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і Космос» - головний захід аерокосмічної галузі в Україні і у країнах СНД  для молодих учених і фахівців, які поєднали свою професійну діяльність із наукою про космос і ракетобудування. Протягом 3-х днів учасники і гості Конференції на пленарних і секційних засіданнях, круглих столах слухають та обговорюють наукові доповіді, обмінюються досвідом, зав'язують міцні наукові й виробничі контакти, здобувають безцінний досвід виступів на конференціях.

Конференція проводиться при  активній участі підприємств і університетів ракетно-космічного профілю, створюючи  унікальну можливість і умови для взаємного ознайомлення з передовими розробками в аерокосмічній області, взаємовигідного співробітництва промисловості й університетів, залучення молодих дослідників і фахівців для роботи в ракетно-космічній галузі.

За підсумками конференції «Людина і Космос» кращі доповіді публікуються в професійних журналах «Вісник Дніпропетровського університету. Серія Ракетно-космічна техніка» і «Екологія й ноосферология».

До участі в роботі конференції запрошуються студенти, аспіранти, молоді фахівці і молоді вчені.

Офіційний сайт конференции: http://spacehuman.org/

Эта публикация на других языках:

 на английском языке  на русском языке